به گزارش شفافیت به نقل از فارس، صبح امروز در مراسمی با حضور معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان امام و مدیرعامل بنیاد احسان، طرح احسان رمضان آغاز شد.

علی عسگری معاون اجتماعی ستاد اجرایی در حاشیه آیین افتتاح طرح احسان رمضان اظهار کرد:با آغاز ماه مبارک رمضان ودر ادامه پنجمین مرحله رزمایش احسان و همدلی، از امروز ۵۰۰ هزار بسته معیشتی بین خانواده‌های کم‌برخوردار سراسر کشور توزیع خواهد شد.

وی تصریح کرد: ستاد اجرایی فرمان امام از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا امروز ۷ میلیون بسته معیشتی و پروتئینی در مناطق محروم توزیع کرده و این فرآیند تا پایان کنترل و پیشگیری از این ویروس ادامه خواهد داشت.

معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان امام با اشاره به اینکه بسته‌های معیشتی در مناطق محروم و خانواده‌های آسیب‌دیده از کرونا توزیع می‌شود، اضافه کرد: بخش عمده‌ای از این مرحله از رزمایش پیش از نوروز بین خانواده‌های مورد نظر توزیع شد و امروز نیز قرار است ۵۰۰ هزار بسته معیشتی بین خانواده‌ها توزیع شود.

عسگری افزود: این بسته‌ها شامل برنج، روغن، ماکارونی، حبوبات و... است که هزینه ریالی آن ۴۰۰ هزار تومان محاسبه شده و توسط گروه‌های جهادی همکار ستاد اجرایی توزیع خواهد شد.

وی همچنین از آغاز پویش "نذر افطاری" توسط بنیاد احسان خبر داد و گفت: هدف از راه‌اندازی این پویش تأمین بسته‌های پروتئینی برای خانواده‌های کم‌برخوردار است و عموم مردم میتوانند دراین پویش مشارکت کنند.

وی افزود: به هر میزان که مشارکت مردمی دراین طرح صورت بگیرد،برابر همان مبلغ ستاد اجرایی فرمان امام نیز دراین پویش سهیم خواهدشد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا دیدگاه خود را از طریق فرم زیر اسال نمایید

نظرسنجی

مارا دنبال کنید