رضا رضایی، در دیدار با سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی، روسا و کارشناسان این حوزه با تاکید بر حضور فعال همه همکاران به ویژه کارکنان حوزه پرورشی و فرهنگی در نماز جماعت، گفت: این مهم می‌تواند نقش الگویی و تربیتی خوبی در سطح اداره کل و حتی ادارات و مدیریت های آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان داشته باشد.

وی افزود: هیچ جلسه‌ای تحت هیچ شرایطی در زمان نماز نباید برگزار شود، تاکید می‌شود که همان 20 دقیقه برای نماز در نظر گرفته شود تا حقی از ارباب رجوع ضایع نشود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان اظهار کرد: اولین نکته‌ای را که به مدیران و روسای آموزش و پرورش متذکر می‌شوم موضوع برگزاری نماز جماعت و اهمیت  ویژه به آن است و جلسات شورای عالی اقامه نماز را هم به طور مرتب برگزار خواهیم کرد.

رضایی با بیان این که موضوع عفاف و حجاب بسیار مهم است، گفت: چادر، حجاب برتر است به ویژه در ادارات دولتی که از آن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و ضرورت دارد به پوشش اسلامی در شان نظام توجه شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان همچنین به حضور فعال دانش‌آموزان و معلمان در جشنواره‌های مختلف فرهنگی و هنری تاکید کرد و گفت: این جشنواره‌ها زمینه‌ساز کشف استعدادهای برتر، بالندگی و پویایی آموزش‌ و پرورش می‌شود.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا دیدگاه خود را از طریق فرم زیر اسال نمایید

نظرسنجی

مارا دنبال کنید